» » Працівники ТНЕУ - серед призерів XIII обласної спартакіади

Працівники ТНЕУ - серед призерів XIII обласної спартакіади

Дата: 1-11-2013, 12:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 25-26 жовтня 2013 року на базі Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя та Тернопільського національного економічного університету відбулася обласна організація профспілки працівників освіти та управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації проводили XIII обласну спартакіаду серед працівників вищих навчальних закладів I-IV р.а.

У змаганнях взяли участь 9 команд. Вони змагалися у міні-футболі, волейболі, тенісі, шахах, армрестлінгу, гирьовому спорті, перетягуванні линви та плаванні.

За результатами спартакіади збірна команда працівників Тернопільського національного економічного університету виборола ІІ загальнокомандне місце,  здобувши одне перше, чотири других та три третіх місця по окремих видах.

Адміністрація та профспілковий комітет працівників ТНЕУ вітає всіх переможців, призерів та учасників спартакіади з успішним виступом та бажає міцного здоров’я, витривалості та натхнення!

Результати виступів представників ТНЕУ на спартакіаді
Завантажити Переглянути онлайн