» » Наукові досягнення студентів ТНЕУ!

Наукові досягнення студентів ТНЕУ!

Дата: 25-03-2014, 16:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19-21 березня 2014 року у місті Ірпінь за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державної податкової служби України відбулася науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит». Організатором заходу виступив Національний університет державної податкової служби України.

До складу галузевої конкурсної комісії ввійшли провідні науковці України, зокрема завідувач кафедри фінансів ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Ольга Павлівна Кириленко.

Серед конкурсантів, які захищали свої наукові роботи, були студенти нашого вищого навчального закладу, а саме: Іванна Ярославівна Чайковська та Олександр Сергійович Максимчук. Вони представили доповідь «Інвестиційна складова місцевих бюджетів у контексті забезпечення економічного зростання в Україні».

За успішний захист Іванна Ярославівна Чайковська отримала диплом І ступеня, а Олександр Сергійович Максимчук - диплом ІІ ступеня.

Щиро вітаємо наших студентів та наставників з визнанням. Бажаємо їм підкорити нові вершини й здійснити свої мрії!