» » Робоча зустріч першого проректора М.І.Шинкарика з студентським Парламентом

Робоча зустріч першого проректора М.І.Шинкарика з студентським Парламентом

Дата: 26-03-2014, 15:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять п’ятого березня 2014 року відбулася зустріч першого проректора Миколи Івановича Шинкарика зі студентським Парламентом.

Микола Іванович проаналізував результати опитування серед студентів та запропонував молоді внести свої пропозиції щодо покращення життєдіяльності університету.

У ході зустрічі були обговорені проблеми організації навчального процесу та боротьба з корупцією.

Розгорнулася жвава дискусія. Студенти ставили запитання щодо процедури проведення екзаменів та модульного контролю.

Микола Іванович закликав Парламент брати активнішу участь у діяльності університету, запропонував студентському самоврядуванню створити комісію, яка контролюватиме проведення іспитів.

«Ми хочемо, щоб освітній процес у ТНЕУ був прозорим та результативним. Якісна підготовка фахівців є нашим пріоритетним завданням», - зазначив Микола Іванович.