» » Міжвузівська студентська веб-конференція «Формування показників соціальної звітності у сучасних умовах розвитку бізнесу в Україні»

Дата: 27-03-2014, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Кафедра обліку у виробничій сфері та кафедра банківської справи ТНЕУ запрошують Вас взяти участь у Міжвузівській студентській веб-конференції «Формування показників соціальної звітності у сучасних умовах розвитку бізнесу в Україні», що відбудеться 28 березня 2014 року об 11.00 год за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська 11, 1-й корпус ТНЕУ, зал засідань ректорату.

Участь в онлайн конференції візьмуть також студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Туган-Барановського та Житомирського державного технологічного університету.