» » Нові наукові здобутки студентів ФКІТ

Нові наукові здобутки студентів ФКІТ

Дата: 9-04-2014, 16:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 березня 2014 року на базі національного університету “Львівська політехніка”  відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт. Студенти факультету комп’ютерних інформаційних технологій РЕНДЗЕНЯК Назар Андрійович та ДОЛИНЮК Тарас Миколайович здобули дипломи 3 ступеня за напрямом “Інформаційна безпека” (науковий керівник - к.ф.-м.н., доцент Касянчук Михайло Миколайович).

Двадцять сьомого березня 2014 на базі Севастопольського національного технічного університету відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

У роботі конференції взяли участь 32 студенти з 17 ВНЗ України, що були авторами 26 робіт-фіналістів. Засідання відбувалися у трьох секціях: «Інформатика», «Обчислювальна техніка», «Автоматизація та управління». Студенти ФКІТ Михалюк Ігор Віталійович (секція «Інформатика»; науковий керівник - Заставний О.М.) та Огбенче Антоні (секція «Обчислювальна техніка»; науковий керівник - Майків І. М.) здобули другі місця.

Щиро вітаємо молодих науковців та їх наставників. Бажаємо творчих сил та натхнення!