» » Відбудеться благодійний товариський турнір з міні-футболу

Відбудеться благодійний товариський турнір з міні-футболу

Дата: 11-09-2014, 16:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги футбольних вболівальників!  13 вересня 2014 року на спортмайданчиках із штучним покриттям Тернопільського національного економічного університету відбудеться товариський турнір з міні-футболу.

До участі запрошені команди Тернопільського обласного управління внутрішніх справ, Головного   управління Міндоходів у Тернопільській області, Тернопільської митниці Міндоходів, Тернопільського обласного Господарського суду, Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області, управління Державної автомобільної інспекції УМВС України в Тернопільській області та управління СБ України в Тернопільській області, які очолять керівники цих установ.

Серед учасників буде представлена команда студентів і викладачів ТНЕУ. Капітан команди – ректор А. І. Крисоватий.

У рамках заходу буде відбуватися благодійний збір коштів на допомогу бійцям в зоні АТО.

Початок змагань об 11 годині.

Запрошуємо Вас долучитися до спортивного дійства!