Слово молоді бійцям в зоні АТО

Дата: 11-09-2014, 17:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Молодь ТНЕУ має свою громадянську позицію й не байдужа до долі України.  Студенти коледжу економіки, права та інформаційних технологій ННІІОТ ТНЕУ долучилися до заходів, спрямованих на підтримку української армії.

10 вересня 2014 року відбулося написання листів до бійців в зоні АТО. Студенти висловили вдячність і повагу захисникам України, за патріотичний дух, незламність та нескореність. Молодь запевнила солдатів, що вони – Герої!

«Знаємо, нам легко писати коли над головою не лунають постріли. Коли ми спокійно ходимо вулицями. Дякуємо Вам за цей мир та спокій. Ми чекаємо Вас живими та здоровими. Ми гордимося Вашою хоробрістю, відвагою та мужністю. Усі ми віримо у нашу перемогу!» (з листів студентів).

Віримо, що листи підтримають моральний дух бійців й зігріють своєю щирістю і теплотою.