» » Новий сезон жіночої Суперліги з волейболу Галичанка-ТНЕУ розпочала з перемоги

Новий сезон жіночої Суперліги з волейболу Галичанка-ТНЕУ розпочала з перемоги

Дата: 6-10-2014, 12:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

3 жовтня 2014 року у спортивному залі Тернопільського національного економічного університету відбулося урочисте відкриття жіночої Суперліги з волейболу. Гравців привітали вболівальники та гості. До заходу долучилися проректор ТНЕУ з науково-педагогічної роботи, професор Василь Ярославович Брич, завідувач кафедри спорту ТНЕУ, заслужений тренер України Роман Станіславович Циквас, декан факультету економіки та управління, кандидат економічних наук, доцент Віктор Михайлович Островерхов, в. о. декана факультету фінансів, кандидат економічних наук, доцент Андрій Ярославович Кізима, заступник декана факультету аграрної економіки та менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Олена Олексіївна Гуменюк, президент Тернопільської обласної федерації волейболу Віталій Вікторович Максимов, перший віце-президент, голова директорату Федерації волейболу України Олександр Михайлович Бібер.

Всі учасники бурхливими оплесками привітали гравців чемпіонату – команду «Галичанка-ТНЕУ» й команду «Континіум – Волинь – Університет».

З вітальним словом до гостей звернувся Василь Ярославович: «Нам надзвичайно приємно вітати Вас у цій залі. Ми підтримуємо славні спортивні традиції. Такі заходи єднають нас в одну родину, спонукають до співпраці й будують дружні відносини. Я бажаю всім гарної  гри!».

Також із словами привітань та побажаннями перемоги до команд звернулися В.В. Максимом і О.М. Бібер.

Матч був справді захоплюючий, учасники активно вболівали за дівчат.

У першій грі Галичанка-ТНЕУ здобула перемогу з рахунком 3:1 (25:16, 17:25, 25:22, 25:16). Другий матч, 4 жовтня 2014 року, був не менш вдалим для господарок і закінчився результатом 3:0 (25:12, 25:22, 25:19).

Щиро вітаємо команду нашого університету, бажаємо нових досягнень і перемог!