Посвята першокурсників ФББ

Дата: 23-10-2014, 15:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 жовтня 2014 року, у День українського студента, на факультеті банківського бізнесу відбулася посвята першокурсників.

Декан факультету, Богдан Петрович Адамик, привітав студентів, старшокурсники у жартівливій формі порадили як успішно навчатися і здати сесію, а команда КВК ФББ додала позитивного настрою. Для першого курсу було організовано змагання та конкурси, в яких вони змогли проявити творчу майстерність і спритність.

Проте, незабутні враження справила одноголосна клятва першокурсників бути старанними у навчанні та гідними студентами ФББ.

Ми пишаємося креативністю, цілеспрямованістю, патріотичністю наших першокурсників та гордимося тим, що вони стали частинкою дружної студентської сім’ї факультету банківського бізнесу!