» » Обрали голову профспілкової організації студентів ТНЕУ

Обрали голову профспілкової організації студентів ТНЕУ

Дата: 27-11-2014, 15:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 листопада 2014 року відбулася звітно-виборна конференція студентів ТНЕУ.

Заслухавши та обговоривши звіт голови профкому студентів, Антона Михайловича Шевчука, учасники ще раз переконалися, що профком результативно працює й здійснює ряд заходів для активізації роботи студентів у розв'язанні соціальних, культурних, наукових і навчальних питань.

Упродовж звітно-виборної профспілкової конференції студенти університету постановили:

Роботу профкому за звітний період вважати задовільною.

Діяльність    профспілкових    груп,    профбюро    факультетів    та підрозділів спрямовувати на посилення    захисту    прав   та    інтересів    студентів університету.

Профкому   розробити   робочий   план   з виконання завдань, виокремлених упродовж зборів.

Внести зміни до нормативно-правових документів профкому студентів у відповідність до Закону України «Про вищу освіту».

Виступаючи перед присутніми ректор схвально відгукнувся про роботу профспілкової організації студентів, наголосивши на основних досягненнях за останні 5 років: «Ваші ініціативи – це план дій університету. У стінах вищого навчального закладу студент не тільки здобуває якісні знання, а й формується як особистість. Тому сьогодні дуже важливо бути патріотом своєї держави, свого міста, свого університету. Примножуючи духовні надбання, ми утверджуємося як незалежна нація. Ваші переконання й активна громадська діяльність слугують могутнім чинником формування нової України. Будьте впевненими у тому, що університет зуміє підтримати кожного з вас й дати можливість себе реалізувати».

Делегати вислови довіру діючому очільнику й знову обрали його головою профспілкової організації студентів ТНЕУ.