» » Герої спортивного року Тернопільщини!

Герої спортивного року Тернопільщини!

Дата: 15-01-2015, 11:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно відбулося засідання комісії із визначення лауреатів конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини 2014». Було названо тих, хто минулоріч найяскравіше проявив себе та приніс спортивну славу нашому краю і всій Україні.

Університетська родина ТНЕУ щиро вітає своїх студентів й випускників, які стали кращими з кращих! Вітаємо важкоатлетку, чемпіонку Європи серед молоді Марію Хлян (студентка Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина), яка стала однією з переможців у номінації «Найкраща спортсменка року», серед чоловіків кращим спортсменом став чемпіон України з легкої атлетики Іван Стребков (випускник ТНЕУ). Також титул «Олімпійська надія Тернопільщини» отримали біатлоністка Анастасія Меркушина (студентка Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина) та борець греко-римського стилю Олександр Новачок (студент факультету фінансів).

Бажаємо нашим спортсменам ніколи не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати до нових перемог та звершень!