» » Студенти ТНЕУ вибороли «золото» і «бронзу» на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед молоді

Дата: 3-03-2015, 11:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у Миколаєві відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молоді (до 23 років). Чемпіоном України у ваговій категорії до 80 кг став  студент коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету, майстер спорту міжнародного класу Андрій Антонюк.

А його колега по команді, студент ТНЕУ, майстер спорту Олександр Новачок виборов звання бронзового призера турніру у ваговій категорії до 71 кг.

Також повідомляємо, що чемпіонат України у Миколаєві був відбором на європейську першість з греко-римської боротьби серед молоді до 23 років. Такі змагання відбудуться 16-19 березня у столиці Республіки Польща – місті Варшаві. Андрій Антонюк захищатиме на цьому чемпіонаті честь України.

А Олександр Новачок вже 7-8 березня у складі збірної команди України виступатиме на міжнародному турнірі у місті Сомбахтей (Угорщина).