» » День відкритих дверей факультету обліку і аудиту ТНЕУ

День відкритих дверей факультету обліку і аудиту ТНЕУ

Дата: 18-03-2015, 17:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Факультет обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету (напрями підготовки «Облік і правове забезпечення підприємницької діяльності», «Облік і правове забезпечення інвестиційної діяльності», «Контроль і ревізія», «Аналіз у бізнесі», «Облік і контроль в державному секторі економіки», «Облік і контроль у сфері послуг») запрошує 22 березня 2015 року випускників загальноосвітніх шкіл та коледжів, а також їх батьків на День відкритих дверей.

У програмі Дня відкритих дверей:

1. Зустріч з адміністрацією, провідними ученими, кращими випускниками-практиками та студентським активом факультету обліку і аудиту.

2. Ознайомлення з фаховими спрямуваннями та магістерськими програмами підготовки.

3. Ознайомлення з Правилами прийому до ТНЕУ у 2015 р.

4. Ознайомлення з матеріально-технічною базою факультету.

5. Проведення регіональних олімпіад з конкурсних предметів, що будуть зараховуватись при вступі до університету в 2015 році (математика, історія України).

Чекаємо Вас за адресою: майдан Перемоги, 3 (район Дружба), корпус №2 ТНЕУ (аудиторія 2111), м. Тернопіль. Початок об 11.00 годині.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Телефони для довідок: (0352) 47-50-76.