» » Студенти-велосипедисти ТНЕУ виграли медалі у Литві

Студенти-велосипедисти ТНЕУ виграли медалі у Литві

Дата: 21-03-2015, 14:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Велосипедисти із близько двадцяти країн стали учасниками Міжнародної рейтингової гонки класу один на треку, що відбулась у місті Понєвєжес (Литва).

У складі збірної України на цих змаганнях виступали і студенти-спортсмени ТНЕУ.

Віталій Гринів виграв групову гонку на очки серед еліти, а його колега по команді Тарас Шевчук був сьомим. Також в індивідуальній гонці-переслідування на 4 км Віталій посів четверте місце, а Тарас у цьому виді знову показав сьомий результат. Зате, у гонці «скетч» спортсменові вдалося здобути третє місце. Отже, Тарас Шевчук став бронзовим призером змагань.

Наші велосипедисти є вихованцями обласної ШВСМ, де займаються під керівництвом тренера Володимира Павелка. Тарас Шевчук — першокурсник Тернопільського національного економічного університету, Віталій Гринів навчається у коледжі Чортківського інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ.