Вітаємо!

Дата: 30-03-2015, 16:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Київському національному торгово-економічному університеті завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук  за галуззю науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

На конкурс було подано 146 студентських наукових робіт з 72 вищих навчальних закладів України. Кращими із них галузева конкурсна комісія визнала 36 робіт.

Диплом ІІІ ступеня за  наукову роботу на тему: «Соціальний аудит як інструмент оцінки та розвитку корпоративної соціальної відповідальності бізнесу» отримала  студентка групи ОКР-41 факультету обліку і аудиту Тернопільського національного університету Любов Анатоліївна Бабій. Вона підготувала цікаву творчу наукову роботу й блискуче її захистила на підсумковій науково-практичній конференції.

Щиро вітаємо нашу студентку з вагомим здобутком на науковій ниві та бажаємо їй у майбутньому успіхів у наукових пошуках і навчанні!