У ТНЕУ відбудеться День науки

Дата: 9-04-2015, 12:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За­прошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі студентської наукової конференції на тему: «Науково-дослідна робота студентів: формування особистості майбутнього вченого, фахівця високої кваліфікації», яка відбудеться у рамках Дня науки 15 квітня 2015 року в Терно­пільському національному економічному університеті за адресою:

м. Тернопіль, вул. Львівська,11, телефон для довідок: (0352) 47-50-59

Мета конференції – активізація наукових досліджень студентської молоді, її фахове та світоглядне вдосконалення. Виявлення, розвиток і підтримка юних талантів та обдарувань серед студентів Університету. Розвиток студентського наукового потенціалу. Підвищення професійного рівня підготовки молодих фахівців. Об’єднання широкого кола студентів на основі їх інтересу до науки. Обговорення проблем розбудови державності, економічного і соціального розвитку України та їх правове забезпечення. Впровадження наукової компоненти Болонського процесу.

programm.doc
Завантажити Переглянути онлайн