» » До уваги усіх поціновувачів жіночого регбі!

До уваги усіх поціновувачів жіночого регбі!

Дата: 21-04-2015, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 квітня 2015 року у Тернополі відбудеться Чемпіонат України з регбі-7 серед жінок. У змаганнях братимуть участь команди із різних куточків України, а захищати честь міста будуть дві команди Тернопільського національного економічного університету: РК Універ та РК Тернопільські панянки під керівництвом тренера Мазуренка Юрія Семеновича.

У складі обох команд змагатимуться і студентки факультету фінансів: Марта Возняк – капітан РК Універ, неодноразова призерка Чемпіонату України, Олена Баран, Марина Храпач (3 курс ФФ), а також молоді та перспективні гравці –  Євгенія Юськова та Вікторія Мартинюк (1 курс ФФ).

Бажаємо перемоги та успіхів нашим дівчатам на регбійному полі й гідно виступити відстоюючи честь свого міста та університету!