» » Відбулося нагородження переможців творчих конкурсів

Відбулося нагородження переможців творчих конкурсів

Дата: 26-05-2015, 17:46 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Нещодавно в університеті завершилися два цікавих конкурси. Конкурс творчих робіт «Талант свій подарую Україні» вкотре довів, що студенти нашого університету – здібні не лише у навчанні, а й гармонійно розвивають свої таланти. Виставка творчих робіт приємно здивувала не лише молодь і працівників університету, нею захоплювалися і справжні майстри народної творчості. Переможцями конкурсу стали:

І місце – Павлюк Андрій,  студент  ФОА ;

ІІ місце – Ковальчук Юлія, студентка ФЕУ;

ІІІ місце – Сенетела Надія, студентка ФФ.

Днями в ТНЕУ завершився конкурс есе «Я – європеєць». Зважені роздуми, сміливі думки, свідомі висновки студентів-учасників конкурсу вразили членів журі конкурсу. Отож, підсумки:

І місце – Радик Сніжана (ФАЕМ),

ІІ місце – Днесь Святослав (КЕПІТ ТНЕУ),

ІІІ місце – Пірга Тетяна (ФОА).

Студенти отримали грамоти, дипломи та цінні подарунки від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ (голова – Антон Михайлович Шевчук).

Дякуємо усім учасникам та переможцям конкурсів і бажаємо нових перемог, а також успішно скласти сесію та гарно відпочити влітку.