» » Відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд присвячений пам’яті С.І. Юрія

Дата: 31-08-2015, 19:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 серпня 2015 року завершилися змагання другого Всеукраїнського турніру з волейболу серед жіночих команд присвяченого пам’яті ректора Тернопільського національного економічного університету, віце-президента ФВУ професора Юрія Сергія Ілліча.

У змаганнях взяли участь чотири команди: «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов» (м. Тернопіль), «Сєверодончанка» (м. Сєверодонецьк), «Континіум-Волинь-Університет» (м. Луцьк) та «Жемчужина Полісся» (м. Мозир, Республіка Білорусь).

Пропонуємо Вашій увазі результати змагань:

28.08.2015

Сєверодончанка – Жемчужина Полісся                  2-3

Галичанка-Континіум                                                3-0

29.08.2015

Жемчужина Полісся – Континіум                             3-0

Галичанка – Сєверодончанка                                 0-3

30.08.2015

Сєверодончанка – Континіум                                   3-0

Галичанка - Жемчужина Полісся                              3-0

За підсумками змагань золоті медалі вибороли гравці команди «Сєверодончанка» (м. Сєверодонецьк), срібні медалі – гравці команди «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов», а бронзу здобула команда «Жемчужина Полісся» (м. Мозир, Республіка Білорусь).