» » Відбулася XII літня Універсіада України з футболу серед жіночих команд

Відбулася XII літня Універсіада України з футболу серед жіночих команд

Дата: 26-10-2015, 12:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У змаганнях взяли участь 12 команд, які були поділені на чотири підгрупи. Наш університет представляли дві команди ТНЕУ-1 та ТНЕУ-2. За результатами ігор у підгрупах футболістики ТНЕУ-1 зайняли перше місце, ТНЕУ-2 – друге місце. У півфіналі наші дівчата (ТНЕУ-1) перемогли Львівський Державний університет фізичної культури з рахунком 1-0.

У фінальній грі тернополянки зустрілися з командою Харківської державної академії фізичної культури, гравці якої виступають у вищій лізі Чемпіонату України з футболу («Житлобуд-2»).

Власне досвідчена команда з м. Харкова стала переможцем Універрсіади. Наші дівчата вибороли срібні медалі. Щиро вітаємо спортсменок ТНЕУ (Головко Лілію (ННІМЕВ), Демко Марію (ФББ), Акопян Алвард (ФФ), Лопушинську Анну (ЮФ), Панчишко Христину (ФЕУ), Онищенко Надію (ФЕУ), Поліщук Валентину (ФЕУ), Бачинську Анастасію (ФФ), Бульбак Ольгу (ФКІТ), Возняк Марту (ФФ), Возняк Ірину (ФФ), Баран Олену (ФФ), Храпач Марину (ФФ), Мимрик Віту (ФФ), Карапулько Христину (ФКт-32), Хому Юлію (ФКт-32), Маркову Валентину (БОчт-11), Дацюк Людмилу (ФКчт-11), Найдюк Наталію (ФФ), Москальчук Вікторію (ФФ), Шевчук Юлію (ФКт-11), Лис Ольгу (ФКт-11), Сас Уляну (ФКІТ) й бажаємо нових перемог і досягнень!