» » Здобута перша олімпійська ліцензія на Тернопільщині!

Здобута перша олімпійська ліцензія на Тернопільщині!

Дата: 28-10-2015, 17:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студент коледжу Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва та бізнесу Тернопільського національного економічного університету, вихованець секції віндсерфінгу обласного відділення КФВС МОН України Олександр Тугарєв здобув першу на Тернопільщині ліцензію для участі в Олімпійських іграх 2016 року, які відбудуться у Ріо-де-Жанейро.

Право захищати честь України в змаганнях з вітрильного спорту наш земляк виборов на Чемпіонаті світу з віндсерфінгу у класі вітродошок RS-X. Така регата днями завершилась у місті Муссанах, Оман.

Вихованець Олексія Нижегородова та Олександра Тугарєва (старшого) був шостим серед спортсменів до 21 року, а в загальному заліку, потрапивши до «золотого» флоту, посів 36 місце серед майже ста учасників. Такий результат дозволив нашому спортсменові отримати олімпійську ліцензію.