» » Новий випуск програми «ТНЕУ TV»!

Новий випуск програми «ТНЕУ TV»!

Дата: 2-03-2016, 18:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги студентської спільноти! Вийшов новий випуск програми студентського телебачення ТНЕУ TV. Молоді люди поспілкувалися з ректором ТНЕУ й дізналися про цікаві історії з життя Андрія Ігоровича Крисоватого. Сподіваємося, що цей проект матиме успіх, адже кожен бажаючий має змогу прийти до студії ТНЕУ TV й розповісти про себе чи своє захоплення , поділитися досвідом чи проблемами. Не зволікайте й перегляньте програму, яку для Вас презентувала креативна команда студентів активістів нашого університету. Свої побажання, критику чи дружні поради надсилайте на електронну скриньку v.lischuk@wunu.edu.ua або ж на сторінку ТНЕУ live Вконтакті. Запропонуйте нам, кого б Ви хотіли бачити у нас в гостях.