GLOBAL MONEY WEEK

Дата: 10-03-2016, 16:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою популяризації фінансової освіти, формування фінансових знань та навиків у молодого покоління ГО «Міщанське братство в м. Тернопіль», кафедра фінансів ім. С.І. Юрія Тернопільського національного економічного університету, гімназія «Гармонія» Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, Тернопільська Українська гімназія ім. Івана Франка, Тернопільська класична гімназія, Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов ініціювали проведення комплексу заходів GLOBAL MONEY WEEK.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до цікавих зустрічей та взяти участь у заходах:

Пн. / 14.03.2016 / 10-00 год. – Конкурс дитячих малюнків і економічних проектів
Організатор – Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки
Місце проведення – м. Тернопіль, бульвар Данила Галицького, 3 а

Вт. / 15.03.2016 / 14-00 год. – Квест «У пошуках фінансових знань»
Організатори – Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ, ГО «Міщанське братство в м. Тернопіль»
Місце проведення – центр м. Тернополя (біля «годинника»)

Ср. / 16.03.2016 / 14-00 год. – Навчально-виховний захід «Вікно у світ грошей»
Організатори – Галицький коледж ім. В’ячеслава Чорновола, гімназія «Гармонія», Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка, КБ «ПриватБанк» Відділення Центральне»
Місце проведення – м. Тернопіль, вул. Богдана Хмельницького, 15

Чт. / 17.03.2016 / 14-00 год. – Відкритий виховний захід – диспут на тему: «Кишенькові гроші: за чи проти, скільки?»; перегляд та обговорення фільму «Я вже дорослий»
Організатор – Тернопільська класична гімназія