Запрошуємо на відкриту лекцію

Дата: 15-03-2016, 16:38 | Автор: Школа польського та європейського права, кафедра міжнародного права та європейської інтеграції

У рамках договору про  співпрацю Тернопільського національного економічного університету із Оснабрюцьким університетом (Німеччина)  від 14.04.2014 р., на запрошення ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора А.І. Крисоватого у нашому вищому навчальному закладі з робочим візитом прибувають професори із Оснабрюцького університету: професор, доктор Ларс Льойшнер та професор, доктор, Doctor Honoris Causa (почесний доктор ТНЕУ) Фридерік Цолль.

18 березня 2016 року о 15.00 год. в залі засідань Вченої ради ТНЕУ (корпус №11, вул. Львівська, 11а)  професором, доктором, завідувачем кафедри цивільного, торгового та корпоративного права Оснабрюцького університету (Німеччина) Ларсом Льойшнером буде прочитана відкрита лекція на тему: «Правове регулювання діяльності некомерційних суб’єктів господарювання в законодавстві Європейського Союзу».

На лекцію запрошуються студенти, професорсько-викладацький колектив ТНЕУ та усі бажаючі.