» » До уваги студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина – оголошено конкурс!

До уваги студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина – оголошено конкурс!

Дата: 18-03-2016, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За сприяння директора ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина доц. Таранова І.М. та професорсько-викладацького складу кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу 24 березня о 15.00 в залі електронних ресурсів відбудеться зустріч студентів з операційним директором (СЕО) групи компаній Р.Е.Й.В. Тихончук Наталією Миколаївною.

Компанія пропонує студентам прийняти участь у конкурсі та провести дослідження ринку кави (за допомогою мережі Інтернет, інших доступних та відкритих джерел інформації) в сегменті HORECA та ритейлі, а саме: діючі оператори ринку, ціновий діапазон, покриття (представництва по Україні). На їх основі чекають пропозицій щодо розвитку HORECA та ритейлу, стимулювання продаж.

За підсумками конкурсу буде обрано 3 кращих роботи. Переможці отримають грошові винагороди:
1 місце – 1500 грн.;
2 місце – 1000 грн.;
3 місце – 500 грн.

Окрім цього, компанія також шукає офісних працівників: 1-го на посаду маркетолога, 2-ох на посаду менеджера з продажу.

Довідка: Компанія Р.Е.Й.В. займається виробництвом та продажем кави в монодозах, зернах, брикетах (мелена кава).