«Формула успіху»

Дата: 25-03-2016, 13:48 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

29 березня 2016 року в актовій залі ТНЕУ відбудеться конкурс  кураторів студентських академічних груп нашого університету «Формула успіху». У конкурсі братимуть участь викладачі-куратори  всіх факультетів, інститутів, коледжів, віддалених структурних підрозділів нашого внз.

Головний ціннісний орієнтир у роботі викладача-куратора – особистість студента, забезпечення оптимальних умов для розвитку творчого потенціалу, задоволення його інтелектуальних і духовних потреб та сприяння формуванню позитивної мотивації до своєї майбутньої професії.

Куратор – це порадник, консультант, організатор виховних та культурно-дозвіллєвих заходів. Через актив групи він згуртовує колектив, створює в ньому атмосферу доброзичливості, взаєморозуміння, взаємодопомоги, атмосферу творчості та ініціативи і т.д.

Запрошуємо студентів та викладачів нашого університету прийти та підтримати конкурсантів, повболівати за них, порадіти їхнім успіхом та досягненням.