» » Оголошуємо набір слухачів на експрес-курси для підготовки абітурієнтів, що вступають до коледжів ТНЕУ

Дата: 10-06-2016, 11:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет оголошує набір слухачів на експрес-курси  для підготовки абітурієнтів, що вступають до  коледжів ТНЕУ на базі 9-х класів. Заняття проводять кваліфіковані викладачі університету. Програма передбачає вивчення предметів, що винесені на вступні випробування в коледжі: українська мова, математика або історія України.

Форма підготовки – денна. Перелік конкурсних предметів для здобуття ОКР «молодший спеціаліст» в коледжах ТНЕУ:

Спеціальності  За результатами вступних випробувань на 1-й курс (випускники 9-х класів)
 - правознавство
- менеджмент
 Українська мова та історія України
 - облік і оподаткування;
 - фінанси, банківська справа та страхування;
- підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
 Українська мова та математика
 - комп’ютерна інженерія;  Українська мова та математика
Заняття розпочнуться у липні 2016 року.

Навчання здійснюватиметься на контрактній основі.

Випускники підготовчих курсів, вступаючи на навчання до коледжів університету, матимуть  пільги, передбачені  Правилами  прийому до Тернопільського  національного економічного університету.

Адреса:
вул. Львівська, 11а, к. 501-а, м. Тернопіль, 46020;