До уваги абітурієнтів ТНЕУ!

Дата: 17-06-2016, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Юридичний факультет запрошує на навчання за новою спеціальністю – «Менеджмент соціокультурної діяльності». Програма навчання спрямована на підготовку фахівців, які зможуть працювати у різних сферах, а саме: виконавча влада та самоврядування у галузі культури, готельно-ресторанний бізнес, культурно-просвітницькі та торгово-розважальні комплекси, інформаційні агенції та ЗМІ, інститути громадянського суспільства.

Випускники зможуть реалізувати себе на таких посадах: керівник відділу культури органів державної влади та місцевого самоврядування; інформаційний аналітик; фахівець у сфері зв’язків з громадськістю; керівник рекламного відділу; організатор соціокультурного сервісу та культурних заходів.

Для вступу необхідно подати сертифікати ЗНО з таких предметів:

– Українська мова та література;

– Історія України;

– Географія, іноземна мова або математика.

Навчайся разом з нами та здобувай вищу освіту європейського рівня!

За детальною інформацією звертайтеся у приймальну комісію за адресою: вул. Львівська, 11 (корпус № 1) м. Тернопіль. За телефоном :+38(0352) 47-50-60