До уваги абітурієнтів ТНЕУ!

Дата: 17-06-2016, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прагнеш стати надійним захисником громадського порядку та безпеки нашої держави? Кафедра кримінального права та процесу юридичного факультету запрошує на навчання випускників загальноосвітніх шкіл. Здобудь освітній ступінь бакалавра за актуальною та перспективною спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

Після завершення навчання Ви матимете можливість працювати в органах Національної поліції України, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного агентства з питань запобігання корупції,кіберполіції.

Для вступу необхідно подати сертифікати ЗНО з таких предметів:

– Українська мова та література;

– Географія;

– Історія України, математика або іноземна мова.

Пам’ятайте, що кожен новий день – це нові можливості! Не пропусти свій шанс стати успішним!

За детальною інформацією звертайтеся у приймальну комісію за адресою: вул. Львівська, 11 (корпус № 1) м. Тернопіль. За телефоном :+38(0352) 47-50-60