До уваги абітурієнтів ТНЕУ!

Дата: 17-06-2016, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив юридичного факультету запрошує абітурієнтів на навчання за новою спеціальністю «Міжнародне право». Саме тут студенти зможуть реалізувати себе у таких сферах:

– зовнішня політика та міжнародні відносини;

– відносини, які регулюються законодавством України;

– цивільно-правові відносини з іноземним елементом та зовнішньоекономічна діяльність;

– представництво в міжнародних судових інстанціях та правоохоронних органах.

Випускники цієї спеціальності можуть обіймати такі посади: дипломатичний представник при посольствах України закордоном, спеціальних місіях, представництвах України у міжнародних організаціях; працівник консульських установ України; аналітик міжнародної сфери; референт прес-служби зовнішньополітичних відомств та дипломатичних установ; радник.

Для іноземних студентів – це перспектива здобути якісну європейську освіту за актуальною спеціальністю.

Для вступу необхідно подати сертифікати з :

–Української мови та літератури;

–Іноземної мови;

–Історії України, математики або біології.

Приєднуйтеся до нашої університетської родини та станьте кваліфікованим фахівцем!

За детальною інформацією звертайтеся у приймальну комісію за адресою: вул. Львівська, 11 (корпус № 1) м. Тернопіль. За телефоном :+38(0352) 47-50-60