До уваги абітурієнтів ТНЕУ!

Дата: 17-06-2016, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра психологічних та педагогічних дисциплін юридичного факультету запрошує на навчання за новою спеціальністю «Науки про освіту» за освітньою програмою «Освітні системи навчання та виховання». Якщо Ви прагнете стати високопрофесійним викладачем психолого-педагогічних дисциплін – ця спеціальність саме для Вас.

Випускники зможуть працювати на посадах: асистента, викладача вищого навчального закладу; викладача професійного навчально-виховного закладу; науковим співробітником. Також Ви матимете можливість взяти участь у педагогічній практиці у вищих навчальних закладах України та Польщі. Навчання реалізовується на денній та заочній формі за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр та магістр.

Для вступу на спеціальність необхідно подати сертифікати ЗНО з таких предметів:

– Українська мова та література;

– Історія України;

– Іноземна мова, біологія або географія.

Реалізуй себе у Тернопільському національному економічному університеті. Будуй своє завтра уже сьогодні!

За детальною інформацією звертайтеся у приймальну комісію за адресою: вул. Львівська, 11 (корпус № 1) м. Тернопіль. За телефоном :+38(0352) 47-50-60