» » Студенти-першокурсники ФЕУ відвідали музей ТНЕУ

Студенти-першокурсники ФЕУ відвідали музей ТНЕУ

Дата: 21-09-2016, 16:24 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Важливе місце у виховному процесі Тернопільського національного економічного університету займає Музей історії вищого навчального закладу, експозиція якого, за допомогою яскравих речових та документальних матеріалів, відображає основні етапи становлення ТНЕУ. Музей розвиває у студентської молоді зацікавленість до майбутнього професійного фаху, повагу до історії свого університету, сприяє формуванню наукового світогляду, професійних навиків та високих морально-патріотичних якостей.

19-20 вересня студенти факультету економіки та управління з великим задоволенням і масою позитивних вражень переглядали експозицію Музею, слухали розповідь про становлення та розвиток ТНЕУ. Екскурсію цікаво та змістовно провів директор Музею Віталій Григорович Михайлиця.