«Файне ШОУ» у ТНЕУ!

Дата: 7-10-2016, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги професорсько-викладацької та студентської спільноти ТНЕУ! Вперше у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться гумористичний концерт «Файне ШОУ» за участі команд-учасників телевізійного проекту 1+1 «Ліга Сміху» – Сборная Кременчуга «ЛУКАС», «Прозрачный гонщик» (м. Одеса), «Тобі альдервейрельд», а також команд-учасників регіональних Ліг Сміху – «Сборная двора» (Київська Ліга Сміху), «Мініпанкі» (Київська Ліга Сміху), «Любимая» (Лобожанська Ліга Сміху).

Шоу відбудеться в актовій залі ТНЕУ 7 жовтня о 18.00 год.

Захід організований з нагоди 50-річчя ТНЕУ з ініціативи Первинної профспілкової організації студентів вищого навчального закладу (голова Антон Михайлович Шевчук) за підтримки ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора А. І. Крисоватого.

Запрошуємо усіх на свято сміху й позитиву!