» » Відбувся перший модуль Британської Ради в Україні «Міжнародний відділ університету: кращі практики»

Дата: 12-10-2016, 13:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 6-7 жовтня 2016 року проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність) ТНЕУ О. П. Адамів і начальник відділу міжнародного співробітництва Н. Є. Стрельбіцька взяли участь у першому модулі Британської Ради в Україні «Міжнародний відділ  університету: кращі практики».

Програма відбулася за підтримки Міністерства освіти і науки України та спрямована на професійний розвиток та підвищення рівня компетентності співробітників відділів міжнародних зв’язків українських університетів.

Навчання англійською мовою проводили керівники міжнародних офісів рейтингових британських університетів.