» » Нагородження переможців конкурсу презентацій «Ми – нова генерація!»

Нагородження переможців конкурсу презентацій «Ми – нова генерація!»

Дата: 12-10-2016, 13:43 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Одинадцятого жовтня 2016 р. в актовій залі ТНЕУ відбулося нагородження кращих студентських академічних груп першого року навчання, учасників конкурсу презентацій «Ми – нова генерація!».

45 студентських груп усіх факультетів, інституту та коледжу з 3 по 5 жовтня презентували себе університетській родині ТНЕУ, яка відзначає свій 50-річний ювілей.

Організатори конкурсу – колектив відділу гуманітарної освіти та виховання і Первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ. Підготовка до участі у конкурсі та виступи на сцені здружили першокурсників. Завдяки спільним діям студенти краще пізнали творчі можливості кожного, а також краще познайомилися з кураторами груп, таким чином представивши себе іншим студентам з найкращого боку.

Журі, до складу якого входили: голова – Тетяна Шарган – працівник відділу гуманітарної освіти та виховання, члени – Сергій Водяной – заступник голови Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ, Павло Тютюнник – працівник відділу гуманітарної освіти та виховання, Надія Чернецька  – працівник відділу гуманітарної освіти та виховання, Наталія Цар  – солістка гурту «Струни серця» народного театру пісні «Для тебе» ТНЕУ, відповідальний секретар – Андрій Луцик – працівник відділу гуманітарної освіти та виховання, визначило студентські академічні групи, які найкраще презентували себе під час  конкурсу.

Грамоти від ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора  Андрія Ігоровича Крисоватого вручив проректор з науково–педагогічної роботи ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Василь Ярославович Брич.

Дипломами та цінними подарунками були нагороджені студентські академічні групи, які зайняли I-III місця. Перше місце у конкурсі виборола група ПМ-11 (юридичний факультет), друге місце посіли група Ф-11 (факультет фінансів) та група ПРт-12 (коледж  економіки, права та інформаційних технологій), а дипломи третього ступеня отримали група МПО-11 (факультет економіки і управління), група  МАРК-11 (Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Богдана Гаврилишина) та група  ПРт-11 (коледж  економіки, права та інформаційних технологій).

Подарунки переможцям конкурсу вручав Антон  Шевчук – голова Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ.

Організатори конкурсу презентацій «Ми – нова генерація!» ще раз дякують усім  першокурсникам за участь та усім тим, хто допомагав цьому святковому дійству відбутися.

Вітаємо нову генерацію студентів ТНЕУ – квітуче юно-молоде покоління, яке після навчання в університеті продовжуватиме стрімкий поступ  України до  Європейської спільноти.

Слава  новій генерації! Слава ТНЕУ! Слава Україні!