» » Активний відпочинок молоді ФКІТ у Карпатах

Активний відпочинок молоді ФКІТ у Карпатах

Дата: 12-10-2016, 17:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно група активістів факультету комп’ютерних інформаційних технологій разом з деканом Диваком Миколою Петровичем, підкорювали вершини мальовничих Карпат. Поїздка організована з нагоди 50-річчя від дня заснування Тернопільського національного економічного університету.

У затишному резорті «Шешори» упродовж двох днів тривав активний відпочинок студентів. Спортивний майданчик, що поблизу, не стихав він галасу під час захоплюючої гри у волейбол. Гарячий чан зігрівав у вечірню пору під відкритим небом. Із дерев’яних альтанок долинали звуки пісень під гітару. А основним частуванням був смачний шашлик, приготовлений за особливим рецептом Миколи Петровича.

Перед від’їздом всі дружно здійснили сходження на гору, неподалік бази відпочинку. Після повернення, переповнені незабутніми емоціями, студенти та декан факультету комп’ютерних інформаційних технологій  із  ентузіазмом взялися за виконання своїх обов’язків.