» » » Запрошуємо до санаторію-профілакторію ТНЕУ

Запрошуємо до санаторію-профілакторію ТНЕУ

До уваги студентів! Санаторій-профілакторій загально-терапевтичного профілю Тернопільського національного економічного університету, що знаходиться у гуртожитку №4 (ліве крило) розпочав реєстрацію на новий заїзд.

За 10% від повної вартості путівки (доплата складає 171,68грн.) Ви матимете змогу покращити своє здоров’ я та отримати 3-разове харчування.

За додатковою інформацією та за зразками заяв звертатись до голів профбюро факультетів та у профком студентів (к.1105).

Початок заїзду - 12 березня 2014 року.

Запрошуємо до санаторію-профілакторію ТНЕУ

Початок заїзду - 12 березня 2014 року.