Бруханський Руслан Феоктистович

Посада: голова профспілкового комітету працівників ТНЕУ, голова комісії соціального страхування ТНЕУ, член атестаційної комісії ТНЕУ, член узгоджувальної комісії ТНЕУ, член Президії Ради Тернопільської ООППОН України, Голова комісії Вищої школи Тернопільської ООППОН України, Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України, завідувач кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу.

Науковий ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: професор
Почесне звання: Заслужений працівник освіти України
Спеціальне звання: радник податкової служби І рангу

E-mail: r.brukhanskyi@tneu.edu.ua
Телефон: +38(0352) 47-50-79

Народився 2 травня 1974 р. у м. Тернополі. В 1991 р. закінчив ЗОШ № 20 м. Тернополя, 1995 р. – Тернопільську академію народного господарства. У 2001 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук. У 2015 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук.

Член Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України (з 2003 р.). Радник податкової служби І рангу (з 2004 р.). Заступник голови Державної податкової адміністрації в Тернопільській області (2004-2005 рр.). Голова Регіонального комітету з впровадження проектів і програм в Тернопільській області (2005 р.). Сертифікований менеджер (International Project Management Association) (з 2004 р.). Член-кореспондент Інженерної академії України (з 2007 р.). Голова професійної спілки працівників ТНЕУ (з 2009 р.). Голова комісії соціального страхування ТНЕУ (з 2009 р.). Член Ради Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України (з 2010 р.). Член узгоджувальної комісії ТНЕУ (з 2010 р.). Голова комісії Вищої школи Тернопільської ООППОН України (з 2011 р.). Член науково-методичної комісії ТНЕУ з спеціальності «Облік і оподаткування» (2013-2018 рр.). Сертифікований професійний бухгалтер АПВ (Certified agricultural professional accountant) (з 2014 р.). Член атестаційної комісії ТНЕУ (з 2014 р.). Координатор Програми сертифікації і підвищення кваліфікації бухгалтерів АПВ у Тернопільській області (з 2015 р.). Член Президії Ради Тернопільської ООППОН України (з 2015 р.). Академік Академії економічних наук України (з 2016 р.). Професор (з 2017 р.). Голова групи забезпечення спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ТНЕУ (з 2018 р.). Голова експертної комісії Міністерства освіти і науки України (2016, 2017, 2018). Академічний експерт QS Global Academic Survey (2018).

Головний редактор Міжнародного наукового журналу «Інститут бухгалтерського обліку, контроль і аналіз в умовах глобалізації» (з 2016 р.). Член редакційної колегії Українського журналу прикладної економіки (з 2016 р.). Член редакційної колегії збірника наукових праць «Економічний аналіз» (з 2016 р.). Рецензент міжнародного наукового журналу «Journal of Management and Training for Industries», Японія (з 2016 р.). Член редакційної колегії міжнародного наукового журналу «The genesis of genius», Швейцарія (з 2016 р.). Член редакційної колегії міжнародного наукового журналу «Journal of Business Strategies», Greenwich University, Пакистан (з 2017 р.). Член редакційної колегії міжнародного наукового журналу «Journal of Quantitative Methods», Пакистан (з 2017 р.). Член редакційної колегії міжнародного наукового журналу «Strategy & Development», Mostaganem University, Алжир (з 2018 р.).

Упродовж професійної діяльності відзначений 39 дипломами, сертифікатами, подяками і грамотами міжнародного, національного і регіонального рівнів.

Нагороджений медаллю «За гідність і патріотизм» (2015 р.), орденом «За розбудову України» (2016 р.), нагрудним знаком «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України» (2016 р.). Указом Президента України № 338/2016 присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Автор понад 300 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі 9 монографій, 20 підручників і навчальних посібників, 174 публікацій у журналах і збірниках наукових праць, 93 навчально-методичних праць. Отримано 3 патенти на винаходи.

Персонал профспілкового комітету

Ніпіаліді Людмила Іванівна

Посада: заступник голови профкому, голова комісії з питань організаційної та інформаційної роботи

Телефон: 11-451