Профспілковий комітет працівників ЗУНУ

Вітаємо з перемогою!

Дата: 23-10-2012, 12:49 | Автор:

Протягом 19-20 жовтня 2012 року на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка обласна організація профспілки працівників освіти та управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації проводили XII обласну спартакіаду серед працівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

У змаганнях взяло участь 12 команд. Загальнокомандний залік вираховувався за результатами проведених змагань з восьми видів спорту (міні-футбол, волейбол, теніс, шахи, армреслінг, гирьовий спорт, перетягування линви та плавання).

За результатами проведених змагань перше загальнокомандне місце виборола збірна команда працівників Тернопільського національного економічного університету, здобувши 3 перших місця, 3 других місця та 2 третіх місця.

Переможцями XII обласної спартакіади серед працівників вищих навчальних закладів I-IV р.а. стали:

Збірна команда працівників ТНЕУ з міні-футболу (Левчук В.А., Кізима А.І., Щербяк Ю.А., Герчаківський С.Д., Гах Р.В., Сенів Б.Г., Шевченко А.А., Горба В.В., Верцімага А.В., Микитюк П.П.).

Збірна команда працівників ТНЕУ з шахів (Кочан О.В., Мельник А.М.).

Збірна команда працівників ТНЕУ з армреслінгу (Ленько П.П., Тарасюк А.М., Фіголь В.П.).

Збірні команди працівників ТНЕУ з настільного тенісу, гирьового спорту та перетягування линви  вибороли другі місця.

Збірні команди працівників ТНЕУ з волейболу та плавання здобули треті місця.

В особистому заліку переможцями стали:

- Домбровський М.З. (50 м брас у віковій категорії 35-49 років);

-  Наумов С.А. (50 м брас у віковій категорії 50 років і старші);

- Фіголь В.П. (гирьовий спорт у ваговій категорії до 70 кг);

- Мартишко А.М. (гирьовий спорт у ваговій категорії понад 90 кг);

- Тарасюк А.М. (амсреслінг  у ваговій категорії до 90 кг).

Другі місця в особистому заліку здобули:

- Козюк В.В. (50 м брас у віковій категорії 35-49 років);

- Фіголь В.П. (армреслінг у ваговій категорії до 70 кг);

- Маршалок Т.Я. (50 м вільний стиль у віковій категорії до 35 років);

Треті місця в особистому заліку здобули:

- Ленько П.П. (амсрестлінг  у ваговій категорії понад 90 кг).

Адміністрація та профспілковий комітет працівників ТНЕУ вітає всіх переможців, призерів та учасників змагань з перемогою!