Відомості про працевлаштування випускників ЮФ 2014-2019 рр.

Підприємство, організація, установа, де в працевлаштовані випускники,  адреса

Тернопільський апеляційний суд (м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14а)

Тернопільський міськрайонний суд (м. Тернопіль, вул. Котляревського, 34)

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області (м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8)

Управління Державної міграційної служби України у Тернопільській області (м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10)

Головне управління національної поліції в Тернопільській області (м. Тернопіль, вул. Валова, 11)

Управління СБУ в Тернопільській області (м. Тернопіль, проспект Степана Бандери, 21)

Територіальне управління Служби судової охорони у Тернопільській області (м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14а)

Рада адвокатів Тернопільської області (м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 10)

ТОВ «Константа Юргруп» (м. Тернопіль, вул. Стадникової, 2)

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області.

(м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33)

Тернопільський національний економічний університет (м. Тернопіль, вул. Львівська, 11)

ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» (м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 54)

ТОВ «Адвокат в Європі» (м. Тернопіль, майдан Волі 4/41)

732 Центральна артилерійська база озброєння (Рівненська область, м. Сарни)

Військова частина А 1915 (Тернопільська обл., м. Чортків, вул. С. Бандери, 64)

ТОВ «Микулинецький Бровар» (Тернопільська обл., Теребовлянський р-н., с. Микулинці, вул. Набережна, 33)

Тернопільська міська рада, Управління транспорту, комунікації та зв’язку (м. Тернопіль, вул. Коперніка, 1)

Тернопільська обласна рада

(м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8)

Тернопільський окружний адміністративний суд (м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 20)

Байківецька об’єднана територіальна громада (Тернопільська обл.., Тернопільський р-н., с. Байківці, вул. Січових стрільців, 43)

ТОВ Тервікнопласт (м. Тернопіль, вул. Поліська, 13)

Громадська мережа ОПОРА (м. Київ, вул. Грушевського 34а, офіс 93)

ТОВ «Тернопільбуд» (м. Тернопіль, вул. Промислова, 30)

Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського (м. Тернопіль, майдан Волі, 1)

Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж (м.  Чортків, вул. Подільська, 410)

Кременецький лісотехнічний коледж (с. Білокриниця, Кременецький р-н, Тернопільська обл.)

Запорізька атомна електростанція (Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Промислова, 133)

Управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради (Тернопільська обл., Зборівський р-н, м. Зборів, вул. Богдана Хмельницького, 13)

ТОВ «Брайн компані» (м. Харків, Дзержинський район, вул. Римарська, 25)

ПриватБанк