Професорсько-викладацький колектив

Тетяна Василівна Юрчишин

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов для ЗЕД.

Викладач курсу польської юридичної мови у рамках Школи польського та європейського права від моменту заснування програми.

Контакти:
Телефон: 53-01-13, внутрішній: 10-013.
Кабінет: 11502
Е-mail: jur-tan@tneu.edu.ua


Фридерик Цолль

Професор Ягеллонського університету; DFG Mercator Professor - професор Університету м.Оснабрюк, Німеччина; Doctor Honoris Causa, почесний професор ТНЕУ.

Професійна діяльність:

з 1997 р.– директор Юридичної правової допомоги ( юридичної клініки ) факультету адміністрації та права Ягеллонського Університету, секція по цивільному праву;
з 2000 по 2010р.р. – директор Координаційного центру програм іноземного права Ягеллонського університету (Французька, німецька, австрійська, американська та українська юридичні програми – Школи права);
з 2000 р. – керівник польсько-німецького центру банківського права Ягеллонського університету;
з 2000 р. – керівник Європейського післядипломного коледжу (Kollegleiter für Europaeisches Graduiertenkolleg), Університети Кракова, Майнца та Хайдельбергу;
2001-2004 рр. - д’юнкт Вищої школи страхування, (м.Кєльце, Польща);
2001 р. – ініціатор створення Програми “Школа польського та європейського права” в Тернопільському національному економічному університеті, Україна;
2002 р. – співорганізатор  становлення Школи європейського та польського права у Вільнюсі, Литва (досвід у сфері управління проектами, порівняльна юридична практика);
2003 – 2010 рр. - завідувач кафедри приватного права Університету ім. Козьмінського, (м.Варшава, Польща);
з 2004 р.– Голова місцевого комітету з планування у Кракові конференції Глобального Альянсу з питань юстиції;
з 2006р. – професор Ягеллонського університету, Краків, Польща,
2008 – 2010 рр. - керівник групи проектування та рецензування навчальних програм Польської державної школи судової влади та прокуратури.

Лекційні курси в рамках Школи польського та європейського права ТНЕУ: цивільне право (загальна та особлива частини), європейська кодифікація приватного права, юридична освіта в європейському та американському контекстах.


Міхал Бобжиньскі

Магістр права, випускник факультету права та адміністрації Ягеллонського університету м. Кракова та Гарвардського університету (Harvard Law School, LL.M.) за спеціальністю міжнародні фінанси. 

Професійна діяльність: Співробітник Координаційного осередку шкіл іноземних прав (правових систем) та Польсько-німецького центру банківського права Ягеллонського університету. Координатор Школи американського права на факультеті права та адміністрації Ягеллонського Університету. Викладач в рамках німецькомовної програми LL.M. в Ягеллонському університеті.

Лекційні курси в рамках Школи польського та європейського права ТНЕУ: право ринку капіталів, право Європейського Союзу, господарське право.

Іоланта Заторська

Магістр права, аспірантка кафедри цивільного права факультету права та адміністрації Ягеллонського університету в Кракові та Центру правових досліджень Потєра в Орлеані (Франція), аспірантура в рамках польсько-французької програми написання двох кандидатських дисертацій.

Професійна діяльність: З 2007 року співробітник Польсько-німецького центру банківського права Ягеллонського університету. Координатор Школи французького права факультету права і адміністрації Ягеллонського університету до 2012 року.

Лекційні курси в рамках Школи польського та європейського права ТНЕУ: сімейне право в європейському контексті, цивільне право (загальна частина).


Марек Пожицкі

Доктор права, доцент кафедри економічної політики факультету адміністрації і права Ягеллонського університету

Сфера наукових інтересів: право про банкрутство, міжнародне банкрутство, монетарне право, валютна інтеграція в Європі, економічна політика, правова лінгвістика.

Лекційні курси в рамках Школи польського та європейського права ТНЕУ: право господарських товариств, право про банкрутство.

Пьотр Костаньскі

Доктор права, випускник факультету адміністрації та права Ягеллонського університету.

Професійна діяльність: Адвокат, член юридичної комісії та комісії міжнародної співпраці ORA в Кракові.

Викладач в рамках програми Школи польського та європейського права ТНЕУ, Школи польського права у Львові та Школи польського права для іноземців в Кракові, а також на післядипломних курсах в Варшавському Університеті предмету промислової власності.

Марцін Баліцкі

Магістр права, випускник факультету адміністрації і права Ягеллонського університету.

Професійна спеціалізація:
участь в судових процесах в цивільних справах, пов’язаних з захистом авторських прав; укладення ліцензійних договорів; надання юридичних консультацій.  Публікації в галузі права промислової власності та права конкуренції і захисту прав споживачів. Ведення тренінгів з права інтелектуальної власності.

Лекційні курси в рамках Школи польського та європейського права ТНЕУ: право інтелектуальної власності, авторське право.

Мацєй Гац

Магістр права, випускник Факультету адміністрації та права Ягеллонського університету (Польща), Master en Droit Університету Тулузи (Франція).

Професійна діяльність :
практикуючий юрист в краківській юридичній конторі, та у юридичному відділі міжнародної авіакомпанії.

Лекційний курс в рамках Школи польського та європейського права ТНЕУ: право захисту конкуренції, представлення загальної проблематики права конкуренції в національному та європейському вимірі.