Студентська профспілка

До відома студентів-сиріт Тернопільського національного економічного університету

Дата: 5-12-2016, 14:51

Студентські профспілки – перевизначення ролі й пошук нових перспектив

Дата: 30-05-2016, 14:26

Студентські профспілки – перевизначення ролі й пошук нових перспектив
Студентські профспілки – перевизначення ролі й пошук нових перспективЯк уже повідомлялося, у Києві 25 – 28 травня відбулася всеукраїнська навчально-дискусійна платформа «Студентські профспілки України: «інертна» структура чи унікальне об’єднання?», організована ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та АПОС України. Взяв участь у даному заході і голова профкому студентів ТНЕУ Антон Шевчук.

Відбулася поїздка у Новосільську обласну комунальну спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів, що знаходиться у с.Нове Село

Дата: 28-04-2016, 11:34

27 квітня 2016 року відбулася поїздка у Новосільську обласну комунальну спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів, що знаходиться у с.Нове Село, Підволочиського р-ну.
Студенти КЕПІТ спільно з профкомом студентів ТНЕУ відвідали дітей, котрі навчаються у Новосільській обласній комунальній спеціальній загальноосвітній школі-інтернат I-II ступенів, де мали змогу подарувати дітям іграшки, одяг, взуття, канцелярські товари, книги та спортивний інвентар, котрі були зібрані після ряду акцій, що проходили в Тернопільському національному економічному університеті. Учні тепло зустріли наших студентів, пограли з ними у футбол, розказати вірші та взяти участь у розвиваючих іграх, котрі проводили студенти.
Вдячні всім, хто долучився до збору речей і передаємо подяку і вітання від дітей інтернату.

Оголошується збір макулатури для виготовлення «Еко блокнотів»

Дата: 26-04-2016, 11:02

Оголошується збір макулатури для виготовлення «Еко блокнотів»

Оголошується збір макулатури для виготовлення «Еко блокнотів».

В рамках проекту «ЕКО-університет» з 26.04.2016 р. по 13.05.2016 р. профком студентів проводить збір макулатури («чернетки» формату А-4, одна з сторін яких може бути використана для друку) з якої пізніше будуть виготовлені блокноти.

Дата: 26-04-2016, 10:54

До відома студентів #ТНЕУ

В четвер 28 квітня 2016 р. о 22.05 год. в фойє головного корпусу ТНЕУ відбудеться перегляд півфінального матчу Ліги Європи між командами "Шахтар" (Україна) та "Севілья" (Іспанія).

Запрошуємо Вас до спільного перегляду.

Відбувається збір іграшок та одягу для дітей-сиріт

Дата: 25-04-2016, 10:51

Відбувається збір іграшок та одягу для дітей-сиріт

До відома студентів та професорсько-викладатського складу ТНЕУ!!!

Відбувся практичний семінар для соціально-незахищених студентів ТНЕУ

Дата: 25-04-2016, 10:42

Відбувся практичний семінар для соціально-незахищених студентів ТНЕУ 21 квітня під патронатом ректора ТНЕУ Крисоватого А.І. в залі засідань Вченої ради університету відбувся практичний семінар для соціально-незахищених студентів.

Практичний семінар для соціально-незахищених студентів ТНЕУ

Дата: 19-04-2016, 15:10

Практичний семінар для соціально-незахищених студентів ТНЕУ Шановні студенти! За сприяння ректора ТНЕУ проф. Крисоватого А.І., 21 квітня 2016 року об 11.00 год. у Залі засідань Вченої ради ТНЕУ відбудеться  практичний семінар для соціально-незахищених  категорій студентів.

Дата: 9-03-2016, 11:46

До відома студентів ТНЕУ
До відома студентів Тернопільського національного економічного університету!
 З 9 по 10 квітня 2016 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Модель ООН 2016» за підтримки Міністерства освіти і науки України та представництва ООН в Україні.

Проводиться набір на навчання в автошколі

Дата: 29-02-2016, 12:09

Проводиться набір на навчання в автошколі
Шановні студенти та працівники ТНЕУ!!!
Співпраця з автошколою продовжується!!!!
Ви маєте можливість навчатися в Тернопільській обласній автошколі Всеукраїнська спілка автомобілістів!! Профком студентів та працівників має підписану угоду з даною школою, тому вартість навчання для Вас буде з 10% знижкою від повної вартості!!!
Записатися можна в Профкомі студентів ТНЕУ або за посиланням:

В профкомі студентів ТНЕУ можна зробити Міжнародне посвідчення студента ISIC

Дата: 8-02-2016, 09:22

В профкомі студентів ТНЕУ можна зробити Міжнародне посвідчення студента ISIC
--»Що таке ISIC? Міжнародне посвідчення студента ISIC - єдине офіційцно визнане у понад 110 країнах світу посвідчення особи студента.
--»Навіщо потрібен ISIC ? Картка ISIC забезпечує Вам рівні права з місцевими студентами, Також це дисконтна картка, яка надає знижки від 5% до 95% на розміщення в готелях, хостелах (молодіжні готелі типу гуртожитків), при придбанні авіа квитків та квитків на наземний транспорт, при відвіданні музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок, проведення дозвілля в клубах, кафе, ресторанах, при придбанні товарів у магазинах,при страхуванні та багато іншого. Картка ISIC - це стиль життя.

--»Власниками картки ISIC можуть стати учні від 12 років, студенти та аспіранти денної форми навчання вищих навчальних закладів.
--»Для оформлення картки ISIC необхідно мати:
1.Паспорт/свідоцтво про народження/посвідчення водія
2.Студентський/учнівський квиток/довідка з місця навчання/залікова книжка.
3.Одну фотографію розміром 3 х 4
4.Закордонний паспорт при його наявності.
5.Також необхідно сплатити членський внесок у розмірі 150 грн.

»Термін дії картки встановлюється з вересня поточного року до кінця наступного незалежко від дати оформлення картки.
»Термін оформлення посвідчення ISIC становить 5 хв