» » Відбулася робоча зустріч щодо питань реалізації міжнародного проекту Еразмус+ у м. Осло (Королівство Норвегія)

Дата: 28-10-2016, 11:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23-25 жовтня 2016 р. д.е.н., проф., професор кафедри економічної теорії, Голова комісії із забезпечення якості вищої освіти у ТНЕУ Длугопольський О. В. взяв участь у робочій зустрічі щодо реалізації міжнародного проекту Еразмус+ у м. Осло (Королівство Норвегія), який пов’язаний із реформуванням вищої освіти України в контексті забезпечення її якості «Design and Implementation of National Benchmark Statements: Enhancing and Safeguarding Higher Education in Ukraine (DIBS)».

До проекту будуть залучені три українські університети: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Тернопільський національний економічний університет. Основним аплікантом проекту виступає NORD University (Королівство Норвегія), а країнами-партнерами – Велика Британія, Естонія, Латвія.

Проф. А. Бурмістров як ідеолог проекту від бізнес-школи NORD University провів робочу зустріч із учасниками проекту каїн-партнерів у NOKUT – Norwegian Agency for Quality Assurance in Education (м. Осло). Учасники обговорили терміни подачі остаточного драфту проекту на грант, тривалість проекту, відповідальність та роль кожної із сторін, бюджет проекту. Також було узгоджено участь кількох громадських організацій, що займаються проблемами вищої освіти в Україні, та відповідальність Міністерства освіти та науки України як основного стейкхолдераза імплементування результатів проекту у внз України. Загалом, університети-партнери розписали фази реалізації проекту на 3 роки (2017-2020), обґрунтували участь зовнішніх агенцій забезпечення якості освіти із Великої Британії, Норвегії, Естонії та Латвії у ньому, роль українських університетів – піонерів цього проекту.