» » «Домінанти фінансової діяльності суб’єктів господарювання в світлі перманентних кризових явищ»

Дата: 28-10-2016, 14:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи студентів факультету фінансів і колективу кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування 27 жовтня 2016 р. відбувся науковий семінар на тему: «Домінанти фінансової діяльності суб’єктів господарювання в світлі перманентних кризових явищ».

Доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування Спасів Наталія Ярославівна розпочала науковий семінар з актуалізації проблематики фінансової діяльності суб’єктів господарювання в умовах подальших рецесійних процесів, які негативно впливають на їх результуючі показники, послаблюючи позиції України на міжнародній арені. Студенти групи ФСГ-42 підготували низку доповідей, які стосувалися проблематики функціонування господарюючих суб’єктів за умови тотального дефіциту фінансових ресурсів та неможливості розширення їх ринкових позицій, особливостей функціонування парабанківської системи в Україні, імплементації у вітчизняну практику зарубіжного досвіду щодо оподаткування діяльності окремих суб’єктів господарювання, таких як страхові компанії, банківські установи, кредитні спілки, інститути спільного інвестування, факторингові та лізингові компанії, державного регулювання фінансового ринку, ефективного формування капіталу підприємствами реального сектора економіки та його оптимізації за умови дорожнечі позикових ресурсів тощо.

Дискусія була жвавою: студенти активно висловлювали власні міркування, демонстрували критичне та творче мислення, що стимулювало диспут. Активну участь в обговоренні питань стосовно проблематики наукового семінару взяли усі студенти групи ФСГ- 42. Найініціативнішими були: Смалюх Марія, Брек Василина, Квет Надія, Гулька Надія, Ожибко Юлія, Харчишин Едуард, Мачуляк Віта, Білоус Олександр, Лучанко Наталія, Тимчак Іванна, Слободян Степан, Гнатюк Олена.

Завершенню наукового семінару передував виступ к.е.н., доц. Спасів Н.Я., яка висловила сподівання щодо подальшого наукового дослідження проблематики фінансової діяльності суб’єктів господарювання в Україні, побажала учасникам натхнення, успіхів на науковій ниві й подякувала за жвавий диспут, висловивши міркування щодо імплементації анонсованих пропозицій в практичну площину.