» » До уваги студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина!

До уваги студентів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина!

Дата: 31-10-2016, 13:19 | Автор:

Повідомляємо, що 1 листопада жовтня 2016 року міжнародний тренінг-центр Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ у співпраці з Обласним молодіжним центром праці проводить тренінг-презентацію молодіжного проекту «Лабораторія молодіжних проектів».  «Лабораторія молодіжних проектів» - комплексна тренінгова програма з проектного менеджменту та маркетингу для активної молоді, яка хоче писати і втілювати власні проекти. Фінансується Корпусом Миру США спільно з Агентством з міжнародного розвитку. На зустрічі також будуть розглянуті питання працевлаштування молоді.
Захід відбудеться в приміщенні залу електронних ресурсів (1-й корпус ТНЕУ, вул. Львівська, 11) 1 листопада 2016 року початок о 13.00 год.
Модератор заходу: директор Обласного молодіжного центру праці Ірина Яремчук
Запрошуємо усіх студентів усіх курсів ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина!

Телефони для довідок: + 380(352) 475075 (внутрішній 11-112).