» » Бібліотеці Тернопільського національного економічного університету виповнилося 50 років

Дата: 1-11-2016, 13:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Працею багатьох поколінь бібліотекарів досягнуто значних успіхів в інформаційному забезпеченні фахівців галузі економіки, фінансів, банківської системи, бухгалтерського обліку, маркетингу, менеджменту та юридичної системи.

Запорукою виконання основних завдань упродовж усього періоду існування книгозбірні завжди були люди, які залишили слід у віковій історії. Адже не приміщення і навіть не цінні фонди творять історію бібліотеки, а саме люди!

Зі знаменною подією працівників книгозбірні привітали  директор Наукової бібліотеки імені Максимовича Київського національного університету імені Тераса Шевченка д. н. із соц. комунікацій Сербін Олег Олегович та завідувач відділу культурно-просвітницької роботи цієї бібліотеки Петрушина Марина Вікторівна, директор наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка, к. іст. н. Кметь Василь Федорович, директор науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Бруй Оксана Миколаївна та вчений секретар цього ж вищого навчального закладу, к. н. із соц. комунікацій Барабаш Світлана Іванівна.