» » З ініціативи колективу кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ відбувся науковий семінар

Дата: 1-11-2016, 13:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 жовтня 2016 року відбувся науково-практичний семінар «Інституційна спроможність органів державної влади та місцевого самоврядування в проведенні економічних реформ в контексті конкурентного розвитку регіону» присвячений 50-річчю Тернопільського національного економічного університету.

Ініціатором та організатором семінару виступив колектив кафедри менеджменту та публічного управління факультету економіки та управління ТНЕУ.

Мета науково-практичного семінару – обговорення інституційних можливостей органів державної влади та місцевого самоврядування стосовно реалізації конкурентної політики на регіональному рівні, оцінка результативності технологій забезпечення конкурентного розвитку Тернопільської області.

Цільова аудиторія – науковці, службовці органів державної влади та посадові особи органів місцевого самоврядування, слухачі магістратури, аспіранти, студенти, зацікавлені особи.

Модераторами науково-практичного семінару були:

Шкільняк Михайло Михайлович, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ.
Желюк Тетяна Леонтіївна, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ.
Дудкіна Олена Павлівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ.

Робота учасників науково-практичного семінару проходила у рамках дискусійних майданчиків. Свої доповіді представили такі учасники:

Желюк Тетяна, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ «Інституційні детермінанти конкурентного розвитку територій»;

Яцків Ростислав, головний спеціаліст відділу туризму Тернопільської обласної державної адміністрації, слухач магістратури за спеціальністю «Державна служба» «Ребрендинг як інструмент позиціонування конкурентних переваг Тернопільської області»;

Монастирський Григорій, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ «Стратегічні орієнтири нарощення конкурентного потенціалу об’єднаних територіальних громад»;

Крупяк Лідія, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ «Вплив інвестиційного забезпечення на конкурентоспроможність території»;

Шкільняк Михайло, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ «Співпраця територіальних громад в системі конкурентного розвитку територій»;

Горошко Валерій, начальник відділу координації бюджетного процесу та аналізу надходження платежів координаційно-моніторингового управління ДФС у Тернопільській області, слухач за спеціальністю «Державна служба» «Фіскальні детермінанти стимулювання конкурентного розвитку регіону».

Тематика виступів була актуальною та зацікавила усіх присутніх, що підтверджувалося конструктивною дискусією, значною кількістю запитань та жвавим обговоренням.

Професорсько-викладацький колектив кафедри менеджменту та публічного управління дякує учасникам науково-практичного семінару за вагомий внесок в організацію і проведення заходу, ґрунтовно розкриту тематику заходу, цікаві доповіді та плідну роботу!