» » Успішна стратегія – найскладніший шлях, на якому немає конкурентів!

Успішна стратегія – найскладніший шлях, на якому немає конкурентів!

Дата: 1-11-2016, 15:02 | Автор:

Саме такого висновку дійшли учасники круглого столу на тему: «Стратегічний менеджмент: реалії та перспективи», який відбувся 27 жовтня 2016 року на кафедрі міжнародного бізнесу і туризму ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина спільно із представниками Одеського національного економічного університету. Модераторами заходу були завідувач кафедри міжнародного бізнесу і туризму, к.е.н., доцент А. М. Тибінь; завідувач кафедри менеджменту організацій та ЗЕД ОНЕУ, д.е.н., професор І. О. Кузнєцова; доцент кафедри міжнародного бізнесу і туризму М. Б. Нагара.
  Проректор  з наукової роботи ТНЕУ, д.е.н.,  професор В. Я Брич привітав представників Одеського національного економічного університету та окреслив вектори науково-туристичної співпраці між ТНЕУ та ОНЕУ.
  Метою круглого столу було обґрунтування новітньої парадигми стратегічного менеджменту, яка б сприяла соціально-економічному розвитку вітчизняних підприємств та української держави.
  Жвава дискусія серед учасників заходу розгорнулась навколо важливих питань стратегічного менеджменту. Зокрема, к.е.н., доцент О. Я. Гугул обгрунтувала сутність інноваційної практики стратегічного управління у вітчизняній та міжнародній сферах бізнесу. К.е.н., викладач У. В. Ткач підкреслила, що розвиток стратегічного потенціалу підприємства є передумовою завоювання стійких конкурентних переваг. К.е.н., доцент О.Є. Гарбера акцентувала увагу на необхідності підвищення результативності стратегічного управління підприємствами. К.е.н, доцент В. І. Охота розкрив аспект сприяння органів державної влади та органів місцевого самоврядування розвитку стратегічно-інноваційного підприємництва.
  Друга частина зустрічі була присвячена діловій грі «Золото України», в якій прийняли участь студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ та студенти ОНЕУ. Всі учасники гри активно обмінювались бізнес-ідеями, аргументували власні позиції, пропонували нстандартні підходи вирішення складних ситуацій. В результаті, спільними зусиллями учасників обох команд, була сформована дієва стратегія розвитку Одеського портового елеватора.
  На завершення зустрічі, студентам та викладачам ОНЕУ була запропонована екскурсія тертиторію студмістечка з метою кращого знайомства з нашим уніерситетом. Гості були вражені матеріально-технічною базою, бібліотекою електронних ресурсів, а також здобутками нашого університету.
  Преставники Одеського національнго економічного університету щиро привітали ТНЕУ з 50-річним ювілеєм та наголосили, що стратегія розвитку нашого університету є показовим прикладом спільних зусиль, наполегливості та віри у перемогу!!!

Автор: к.е.н., доцент кафедри міжнародного бізнесу і туризму М. Б. Нагара
Фотозвіт: