» » Відбувся третій етап конкурсу студентських наукових публікацій «Використання коштів обласного бюджету»

Дата: 2-11-2016, 11:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо!  Перше місце у третьому етапі конкурсу студентських наукових публікацій на тему: «Використання коштів обласного бюджету» організованого Експертно-аналітичною групою «Акцент», Радою бізнесу Тернопілля та колективом кафедри фінансів імені С.І. Юрія ТНЕУ, зайняла студентка групи Ф–31 Тетяна Скобляк, яка є активним учасником студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта».

ЇЇ робота на тему: «Свободі слова: бути чи не бути. Або про бюджетне фінансування місцевих ЗМІ» отримала найвищу оцінку членів конкурсного журі за креативність, логічне мислення, власну позицію, вміння аналізувати та співставляти обсяги використаних коштів з реальними результатами на практиці.

Бажаємо Тетяні подальших наукових здобутків, нових креативних ідей та творчої наснаги. Запрошуємо усіх гуртківців взяти участь у четвертому етапі конкурсу студентських наукових публікацій, який триватиме до кінця року.