» » Тижні німецькомовного навчання в ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина

Тижні німецькомовного навчання в ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина

Дата: 2-11-2016, 11:49 | Автор:

Впродовж 17.10-24.10.2016 в ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ з робочим візитом перебував професор кафедри економічної інформатики (Wirtschaftsinformatik), зокрема інформаційних систем у промисловості та торгівлі, Дрезденського технічного університету Вольфганг Ур (Prof. Dr. Wolfgang Uhr). Це вже 12-й приїзд професора у Тернопіль, під час якого він традиційно прочитав лекції та провів семінарські заняття для студентів 3-го курсу спеціальностей міжнародна економіка та міжнародні економічні відносини з дисципліни "Електронний бізнес". Ця обов’язкова складова навчального процесу українських студентів у рамках функціонування німецькомовної програми з міжнародної економіки за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD є передумовою для участі у семестровому навчанні в Дрездені.
 Багаторічна співпраця Тернопільського національного економічного університету з факультетом економічних наук Дрезденського технічного університету у федеральній землі Саксонія є вагомим здобутком у міжнародній академічній співпраці. А сам німецький університет став надійною площадкою для багатьох обдарованих українських студентів у їх професійному становленні та подальшій кар'єрі.

Результати складеного студентами усного іспиту:

Vorname

Vynnyk

Andrii

98,5

Попереду у студентів ще один предмет – Теорія ігор – для викладання якого в період 31.10–5.11.2016 до ТНЕУ прибув професор кафедри економічної політики та економічних досліджень (Wirtschaftspolitik und Wirtschaftsforschung) Александер Кемнітц (Prof. Dr. Alexander Kemnitz) та асистент Патрік Цвершке (Patrick Zwerschke). Впродовж тижня заплановано начитку лекцій та проведення практичних занять із студентами, а наприкінці буде проведено письмовий екзамен.